Ana SayfaHakkımızda - İplik Simli İplik - Glitter - Fason Büküm - İplik Makinaları - İletişim  

Since/Kuruluş:  1996

 

Production Area / Üretim Alanı : 2900 m2

 

Products/Ürünler: Metallic Yarn, Glitter, Stock yarns,Textile Machines
                     Sim iplik, Glitter, Stok iplikler,İplik Makineleri

 

 Contact Languages : English // Turkish

 

FİRMA ÖZGEÇMİŞİ;

. 1980-1986 yılları arasında Muhsin Caner'in kurduğu parekende el örgü iplikleri dükkanıyla halk arasında bilenen bir hale gelinmiştir. 1986 yılında Firmamız ilk ismi TEMPTER olarak şu an bulunduğu yerde ilk deposuyla kurulmuş, avrupadan ithal ettiği hesaplı ve özel ipliklerle tekstil sektöründeki imalatçıların bir çok iplik ihtiyacını gidererek hizmet vermiştir.1996 yılında Tempter ismi değişerek CANERLER olarak ithal iplik ve kumaş ticaretine devam edilmiştir.2000 yılında Almanyadan sim tozu makineleri getirilerek üretime başlanmış ve Canerler Türkiyenin ilk ve tek sim tozu üreticisi olmuştur.Bu yıllar içinde temin etmesi güç olan sim iplikte her zaman dikkat çekerek bu konu üzerinde de bir çok tecrübe edinilip,üretimine geçmek düşünülmüştür.Tüm bilgiler tamamlanıp parçalar yerlerine oturunca 2004 yılında sim iplik fabrikası temelleri atılmaya başlanmış yatırımlar hazırlanmıştır.  2006 yılından itibaren sim iplik üretimine başlanarak, tam entegre sim iplik tesisi oluşturulmuştur. 2010 yılında Hindistanın önemli bir iplik makinaları üreticinden Türkiye distribitörlüğü alınarak Sıfır ve ikinci el iplik makinaları ticaretide iş kollarımızdan biri olmuştur. 2015 yılından itibaren fason iplik büküm ve katlama işleri de bünyemizde yapılmaya başlanmıştır.

 

FAALİYETLERİMİZ;

    Canerler Tekstil isteğinize özel iplikler, teknik iplikler,karışımlı ve katlamalı iplik büküm ,Sim iplik ve Sim tozu üretiminde gerekli olan masraflardan kaçınmadan yapılabilecek en kaliteli üretimi yapmaktadır. Firma olarak ürünlerimiz hakkında müşterilerimize her zaman teknik destek vermeye çalışıyor, onların görüşlerini dinleyerek yüksek üretim kalitemizi daha da yukarılara taşıyoruz.Malımızın arkasında duruyoruz. Müşterilerimizin velinimetimiz olduğunu biliyoruz.Doğruluktan ve dürüstlükten vazgeçmiyoruz.Ticareti çok iyi biliyor ve ticari ahlakı her zaman koruyoruz.

   İplik ve tekstil ürünleri ticaretinde bulunması zor olanı sizin için buluyor ve depoluyoruz. Arayıpta bulamadığınız bir çok ipliği bizim stoklarımızda bulabilir, düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz

  İplik büküm, aktarma,boyama makinalarında sıfır ve ikinciel olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. 

HEDEFİMİZ;

    Kalitemizden, iyi ticari ahlağımızdan ödün vermeden, firmamızı bu haliyle veya piyasa ihtiyacı doğrultusunda büyüyerek yarınlara taşımak, müşterilerimizle beraber her iki taraflı kazanarak müşterimiz ve bizler için daha nice keyifli ticaretler gerçekleştirmek.

 

  YÖNETİM


 

General Manager/Genel Müdür:    Muhsin CANER

Email:  muhsin@canerler.com

Language: Turkish / Deustch

 

 


 

Vice President:  NAZIM CANER

Email:  nazim@canerler.com

Language: Turkish / English

 
1996 dan Beri

Canerler Tekstil Turizm Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti.
İplik ve Makina Ticareti - Fason S Z Büküm - Sim tozu ,Glitter İmalatı , Fantezi bükümlü İplikler - Özel Teknik tekstil ürünleri / Yarn & Machines Trade
, Fancy yarn , Glitter Powder Manufacturing . Special Technical Textile Materials 
Tel: +90 224 363 54 55 /  nazim@canerler.com / Vatan Mh. 5. Vardar sk. No:6 Yıdırım-Bursa / Turkey