Türkçe  --  Deutsch

 

 

 

 

 

  

 

Piyasada bulunan M type sim iplikler (özellikle çinden gelenler) genellikle üretiminde bol miktarda yağ kullanılarak yapılmıştır. Bu üretim sonunda kumaşınızda veya ürününüzde lekelenmelere ve kötü kokulara yol açabilmektedir. Hatta bu ipliklerin uzun süre depolanmasında yağ gresleşerek iplikte yapışmaya sebep olur ve kullanım dışı kalır.

 

BİZİM ÜRETTİĞİMİZ SİM İPLİKLERDE BU KÖTÜ ÖZELLİKLER YOKTUR!

 

Canerler Tekstil M type sim iplik üretirken son model makinalarımız ve özel hammaddelerimiz sayesinde iplikte en düşük yağ oranı ve en kolay çalışılan sim iplikler üretir. Bizim ipliğimizle üreteceğiniz ürünlerde diğerlerindeki gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

 

Ayrıca ürettiğimiz şeffaf sim iplikler polyester kökenlidir. Elektriklenmeyi önlemek ve akışkanlık kazandırmak amaçlı çok az miktarda organik ve sağlığa zararsız özel kimyasallardan yararlanılmıştır.

 

ÜRETTİĞİMİZ GLİTERLER; gerçek 24 mikron malzemeden üretilmiştir. Piyasadaki diğer glitterlerden aynı ağırlıkta kullanarak %40 a kadar daha fazla yüzey kaplayabilirsiniz. Ayrıca Özel kaplaması sayesinde kayganlık,akışkanlık kazandırılmış, yapıştırıcılara tutunma özelliği arttırılmıştır. Cilde temasında hiç bir sakınca yoktur, sağlığınızı riske etmez.

 

CANERLER TEKSTİL SİZİN İÇİN ÇALIŞIR.

BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ KALİTEDİR.

 

  İplikler hakkında bilgi

 

Dokuma hakkında bilgiler 

 

 

İplik numaralandırma dönüşüm tablosu

 

 

İplik fiyatları    (Polyester)    (Nylon)

 

 

 

KİMYACILAR İÇİN; ALEVLİ ATOMİK ABSORBSİYON SPEKTROFOTOMETRESİ